पाण्डबखानीमा स्वास्थ चाैकी र सम्पूर्ण विद्यालयहरुलाइ रेडक्रस साेसाइटीले दियाे १० थान माक्स

  सुरेश छन्त्याल  97 पटक हेरिएको


पाण्डबखानी / बागलुंग – विश्वव्यापी रुपमा फैलिरहकाे काेराेना भाइरस काेभिड 19 लाई मध्यनजर गर्दै नेपाल रेडक्रस साेसाइटी जिल्ला शाखा बागलुङद्धारा १० थान ५ सय पिस माक्स गलकाेट नगरपालिका १० पाण्डबखानीमा रहेकाे स्वास्थ्य चाैकी र सम्पूर्ण विद्यालयलाइ हस्तान्तरण गरिएको नेपाल रेडक्रस साेसाइटी उपशाखा गलकाेट नगरपालिका १० पाण्डबखानीका सभापति भक्त काउचाले जानकारी दिनु भयाे ।

त्यस्तै गलकाेट नगरपालिका १० पाण्डबखानीका वडा अध्यक्ष तिलक घर्तिले यस्ताे माहामारीकाे समयमा रेडक्रसले प्रत्येक विद्यालय स्वास्थ संस्थामा माक्स उपलब्ध गराएकाेमा रेडक्रसलाई धन्यवाद दिदै आगामी दिनहरुमा यस्तै सर्णिय कार्यकाे अपेक्षा समेत गर्नु भयाे। विसं २०२० भदौ १९ गते रेडक्रस अभियानको अंगको रूपमा नेपाल रेडक्रस सोसाइटीको स्थापना भएको थियो । रेडक्रसका प्रदेश, जिल्ला शाखा र युवाहरुले विभिन्न कोभिड–१९ को विषयमा चेतनामूलक अनलाइन गतिविधिमा जोड दिई वा भौतिक दूरी कायम राखी आयोजना गरिरहेका छन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार