पाण्डबखानी मावि स्वर्गीय डम्बर बहादुर पुनको स्मृतिमा अक्षकोष स्थापना

  सुरेश छन्त्याल  292 पटक हेरिएको

गलकोट, १६ जेठ । गलकोट नगरपालिका १० पाण्डबखानीमा रहेको पाण्डबखानी माद्यामिक विद्यालयमा स्वर्गीय डम्बर बहादुर पुनको स्मृतिमा अक्षकोष स्थापना भएको छ।
विद्यालय संचालन गरेको अक्षकोषमा स्वर्गीय पुनको वार्षिक पुण्य तिथिको अवसरमा धर्मपत्नी शोभा पुन र छोरी हाना पुन, र बहिनी रिता पुन, बहिनी लक्ष्मि काउचा (श्रेष्ठ) र कोपिला पुनको हातबाट विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष मानसिह छन्त्याल र प्राचार्य नवीन भावुकलाई रु ५० हजार ५ सय रकम हस्तान्तरण गरेका थिए । स्वर्गीय पुनको चिरआत्माको कामना गर्दै स्वर्गमा बास होस भनि परिवारजनमा धैर्यधारण गर्ने शक्ति मिलोस भन्दै सम्पूर्ण विद्यालय परिवारले धन्यवाद व्यक्त गरेका थिए । स्वर्गीय डम्बर पुन विद्यालयका पुर्व विद्यार्थीहरुको पनि सहभागीता थियो ।


त्यस्तै विद्यालय अनुगमनमा आउनु भएका नेपाल सरकार शिक्षा मन्त्रालय, शैक्षिक गुणस्तर, परिक्षण केन्द्र सानोठिमी भक्तपुरका उप सचिव निलकण्ठ रेग्मीले विद्यार्थी र शिक्षक मार्फत शैक्षिक गुणस्तर सहजिकरण गर्दै विद्यालयको परिक्षण, ४६ वटा सुचक, उपलब्धि, सुझावबारे प्रकाश पार्दै यश क्षेत्रका जनसमुदायहरु विद्यालयप्रति सबै सक्रियता रहेको र लगानी मेहनत पाएको बताए । विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष मानसिह छन्त्यालको सभापतित्योमा भएको कार्यक्रममा नव जनप्रतिनिधिर वडा सचिव ठाकुर तिमिल्सिना, शिक्षक संघ, अभिभावक संघ, विद्यार्थी, पत्रकार सुरेश छन्त्याल लगाएतको सहभागीता रहेको कार्यक्रम प्राचार्य नवीन भावुकले संचालन गरेका हुन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार